Wydarzenia Online

Share on facebook
Facebook
Share on pinterest
Pinterest
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
KzP zdjęcia do artykułów (2)

W dzisiejszym świecie szum informacyjny komplikuje zrozumienie i budowanie fundamentów w naszym życiu. Dla kogoś, kto nie jest zakorzeniony w danym temacie albo brakuje mu osoby, z którą mógłby szczerze porozmawiać, dotarcie do głębszej prawdy staje się wręcz niemożliwe. Jako zespół Kobiety z Perłą nie potrafiłyśmy obojętnie przejść obok rosnącej dezinformacji. Naszym pragnieniem jest, aby kobiety w Polsce miały łatwy dostęp do wartościowych treści, stąd też jednym z naszych kroków w kierunku tego celu była organizacja warsztatów online (ze względu na panującą wtedy sytuację pandemiczną).

Dotychczas miałyśmy przywilej przeprowadzić trzy wydarzenia internetowe z trzema różnymi, a zarazem równie inspirującymi kobietami na popularne i trudne tematy dla młodych kobiet:

"Naszym pragnieniem jest, aby kobiety w Polsce miały łatwy dostęp do wartościowych treści."

  • „Czy coś muszę? – presja w życiu dziewczyny” z psychoterapeutką i żoną pastora Społeczności Chrześcijańskiej TOMY w Tomaszowie Mazowieckiem, Agnieszką Piekarską,
  • „Porozmawiajmy o seksie – Bóg, seks i chaos w mojej głowie” ze współtworzącą KzP, Gosią Burdzy,
  • „Dlaczego (już nie) jestem feministką?” – z influenserką i żoną pastora Kościoła na Skale w Poznaniu, Olą Woźniak.

Spotkania odbywały się na platformie Discord lub ZOOM, aby uczestniczki miały możliwości interakcji z prowadzącą. Chciałyśmy, aby dziewczyny zadawały pytania, pogłębiały przedmiot dyskusji i poczuły się częścią szerszej społeczności, którą tworzymy jako Kobieta z Perłą.

Jeśli nie chcesz przegapić naszych przyszłych wydarzeń, dołącz do nas na Facebook’u, Instagramie i Tik-Toku! @kobietazperla31

Kolejne wydarzenia już wkrótce!