ReFresh 2022 – relacja z wydarzenia

Share on facebook
Facebook
Share on pinterest
Pinterest
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

ReFresh Festiwal to wydarzenie dla młodych chrześcijan, które odbywa się regularnie od kilku lat w czasie wakacji. To miejsce, gdzie ludzie mogą poznać bliżej Boga, nawiązać nowe relacje i spędzić wartościowo czas przy dobrej, chrześcijańskiej muzyce, wykładach, warsztatach…

Część naszych dziewczyn jest związana z tym festiwalem od samego początku, jednak w tym roku pojawiłśmy się tam również jako zespół – Kobieta z Perłą. 

Dziewczyny z reguły lubią jakieś estetyczne i ręczne robótki, dlatego przygotowałyśmy dla nich stoisko do robienia zakładek. Dla niektórych z nich był to dodatkowy czas na relaks, a dla innych okazja do rozmów podczas tworzenia. 

Obok stoiska czekała na dziewczyny udekorowana huśtawka z możliwością zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia.

Ponadto Gosia Burdzy poprowadziła warsztat “Ja w krainie internetu – jak wygrzebać się z króliczej nory”, a Monika Jastrzębska była częścią zespołu uwielbienia. Gosia i Monika były zaangażowane również w duszpasterstwo dla dziewczyn.

Chcesz dowiedzieć się więcej o ReFresh Festiwal? Zajrzyj na ich fanpage na Facebook’u: https://www.facebook.com/refresh.festiwal