Konferencja Kobiet 2022

Share on facebook
Facebook
Share on pinterest
Pinterest
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

7-9.10.2022 odbyła się kolejna edycja Ogólnopolskiej Konferencji Kobiet organizowanej przez Służbę Kobiet Kościoła Chrześcijan Baptystów w Ośrodku Radość (Warszawa). Część naszego zespołu miała przyjemność usłużyć podczas tego spotkania.

Konferencja ta odbywa się już regularnie jesienią od kilku lat. Przyjeżdżają na nią kobiety z całej Polski, żeby wspólnie uczestniczyć w wykładach, warsztatach, czasie uwielbienia, rozmów czy innych aktywności.

Temat tegorocznej edycji brzmiał: „Pan jest Pasterzem moim”. Inspiracją był znany i lubiany Psalm 23.

Ania Good i Monika Jastrzębska miały okazję wesprzeć zespół uwielbienia i prowadzić kobiety w pieśniach. Przygotowały również warsztat pt. „Jak patrzeć na siebie oczami Pasterza”, na którym mówiły o wartości kobiety, którą nadał nam nasz Stwórca – Bóg.

Na sobotę dojechała Gosia Burdzy, aby dołączyć do grona warsztatowców. Gosia mówiła o tym: „Jak zaufać biblijnej wizji seksualności w XXI wieku”. Uczestniczki konferencji mogły wspólnie prześledzić biblijne nauczanie na temat seksualności, aby nabrać odwagi i pewności w odpieraniu kulturowych wzorców dla tej dziedziny życia.

Konferencja ta jest międzypokoleniowa, co dodaje jej takiego pięknego, wyjątkowego uroku. Tyle wspaniałych kobiet w różnym wieku, w jednym miejscu, gdzie możemy sobie nawzajem usługiwać.

Polecamy całym sercem i przekazujemy datę na kolejny rok: 29.09-01.10.2023 r.

Wpiszcie sobie ją w kalendarz!

Konferencja ta jest międzypokoleniowa, co dodaje jej takiego pięknego, wyjątkowego uroku“.

gosia (1)
monika ania (1)